top of page

グループ

公開·8名のメンバー
Hossain Didar
Hossain Didar

Kurtlarvadisifilistin1080pindir


Kurtlar Vadisi Filistin 1080p indir - Türk Sinemasının En Çarpıcı Filmi
Kurtlar Vadisi Filistin, 2011 yılında vizyona giren ve Türk sinemasının en çok izlenen filmlerinden biri olan Kurtlar Vadisi serisinin üçüncü filmidir. Film, Polat Alemdar ve ekibinin İsrail'in Filistin'deki zulmüne karşı verdiği mücadeleyi konu alır. Film, hem Türkiye'de hem de yurtdışında büyük ilgi görmüş ve gişe rekorları kırmıştır.


DOWNLOAD: https://t.co/yyakMd1WSU


Filmde, Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) liderliğindeki bir Türk komando timi, Batı Şeria'ya gider ve İsrail askerlerine karşı gizli bir operasyon başlatır. Amacı, İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği saldırıda öldürdüğü arkadaşlarının intikamını almak ve Filistin halkına yardım etmektir. Ancak bu operasyon sırasında, Polat Alemdar ve ekibi, hem İsrail'in hem de ABD'nin kirli oyunlarıyla karşı karşıya kalır. Film, gerçek olaylara dayanan ve politik mesajlar içeren bir aksiyon filmidir.


Kurtlar Vadisi Filistin, yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın yaptığı, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı bir filmdir. Filmde Necati Şaşmaz'ın yanı sıra Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erhan Ufak gibi oyuncular rol almıştır. Film, Türkiye'de 4 milyondan fazla izleyici tarafından seyredilmiş ve 40 milyon lira hasılat elde etmiştir. Ayrıca film, yurtdışında da gösterime girmiş ve Almanya, Fransa, Hollanda gibi ülkelerde de ilgi görmüştür.


Kurtlar Vadisi Filistin'i 1080p kalitesinde indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Bu linklerden indireceğiniz film, full HD görüntü kalitesine sahiptir ve Türkçe dublajlıdır. Kurtlar Vadisi Filistin'i indirmek için [bu linki] veya [bu linki] tıklayabilirsiniz. Ayrıca filmi YouTube üzerinden de izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Filistin'in YouTube linki [burada].


Kurtlar Vadisi Filistin'i indirdikten sonra izlemeye başlamadan önce, film hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, aşağıdaki kaynaklara göz atabilirsiniz. Bu kaynaklar, filmle ilgili detaylı bilgiler, eleştiriler, yorumlar ve haberler içermektedir.[Kurtlar Vadisi Filistin - Vikipedi](


[Kurtlar Vadisi Filistin - IMDb](


[Kurtlar Vadisi Filistin - Beyazperde](


[Kurtlar Vadisi Filistin - Sinemalar](Kurtlar Vadisi Filistin, Türk sinemasının en çarpıcı ve en başarılı filmlerinden biridir. Film, hem aksiyonu hem de duygusallığı bir arada sunar. Film, aynı zamanda Filistin meselesine dikkat çekmek ve Filistin halkının yanında olduğunu göstermek isteyen bir film olarak da değerlendirilebilir. Kurtlar Vadisi Filistin'i indirip izleyerek, hem keyifli bir zaman geçirebilir hem de bu önemli konu hakkında farkındalık kazanabilirsiniz.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。

メンバー

グループページ: Groups_SingleGroup
bottom of page